Whatsapp Hattı 0342 231 65 65 Yol Tarifi Al

Gaziantep Butik Otel

Güneydoğu'nun en özgün şehirlerinden biri olan Gaziantep, kültürü ve tarihi ile öne çıkıyor. Baharın sıcak günlerinde hem yemek hem de kültür açısından zengin bir gezi için kesinlikle en iyi seçimdir.

Tatiller genellikle kısa olduğundan ve herkes için maliyetli olabileceğinden, seyahate çıkmadan önce şehrinizi tanımak ve tatilin ayrıntılarını planlamak çok önemlidir. Konaklama, tatillerde en önemli unsurlardan biridir.

Gaziantep'te konaklamak için tercih edebileceğiniz çeşitli Gaziantep konaklama ve otelleri bulunmaktadır. Bölgenin butik otelleri otantik ve huzurlu bir tatil arayanların tercihi oluyor. Gaziantep'teki butik oteller, konuklarına çeşitli fiyat aralıkları sunmaktadır. Diğer otel türlerine göre daha küçük ve samimidir Butik oteller, kalabalıktan kaçmak isteyenler için ideal alternatifler sunar.

Gaziantep'te bulunan lüks otellerin çoğu farklı konseptler sunuyor. Otantik atmosferin insanı büyülediği butik otellerde konakladığınızda, Gaziantep'in tarihi ambiyansını tam anlamıyla yaşamak mümkün. Bunlar, endişelerinizi ve gereksinimlerinizi tartışmak için sahibiyle iletişime geçebileceğiniz küçük kuruluşlardır.

Küçük ve samimi mekânları nedeniyle butik oteller genellikle turistler tarafından rağbet görmektedir. Gaziantep'teki bu butik otel seçenekleri genellikle bölgenin mimari tarzının bir yansıması olan taş konak ve hanlardan oluşmaktadır.

Gaziantep Butik Otel Fiyatları

Otellerin sunduğu hizmet ve tesislerin kalitesi fiyatları etkileyen değişkenler arasındadır. Gaziantep'teki butik otel fiyatlarının hizmet kalitesi ve çeşitliliğine göre farklılık gösterdiğini söyleyebiliriz. Daha az olanaklara sahip oteller daha uygun fiyatlara sahip olabilir. Bu nedenle Gaziantep'in ucuz butik otellerinden ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Bazı kuruluşlar akşamları ek eğlence seçenekleri sunabilir. Bu gibi durumlarda sizden ek ücret alınabilir. Bunun dışında fiyatı etkileyen bir diğer husus da otelin bulunduğu bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Otellerin otobüse veya havalimanına uzaklığı da maliyette önemli bir belirleyicidir. Şehir merkezine ve diğer ilgi çekici yerlere olan uzaklık da fiyatlandırmada önemli bir etkendir. Genelde şehir merkezine yakın olan otellerin daha pahalı olduğu doğrudur.

Odanızı paylaşacağınız kişi sayısının da otellerin maliyetini belirleyen bir faktör olduğunu unutmamak önemlidir. Genel olarak konuşursak, çok kişilik konaklama, tek kişilik konaklamalardan daha ucuz seçenekler sunar. Bazı şirketler, odalara dahil olan yatak için ek ücret talep edebilir.

Ayrıca, belirli otellerde rezervasyon seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Belirli tesislerde, belirli bir tarihten önce yapılan rezervasyonlar için uygun fiyatlar vardır. Tatil zamanı için ihtiyaç ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak en iyi butik olan Gaziantep Princess Hotels’i tercih edebilirsiniz.

En Uygun Gaziantep Butik Oteller

Bölgede çeşitli şekillerde hizmet verebilecek butik oteller bulunmaktadır. Gaziantep Butik otellerinde en iyi seçenekleri tercih ederek uygun maliyetli bir tatil planlamak mümkündür. Gaziantep Princess Hotels butik otel, sayısız olanakla öne çıkıyor.

Gaziantep Havalimanı'na ulaşımın en popüler yolu taksilerdir. Ancak bölgedeki pek çok butik otel de havalimanı servis hizmeti veriyor. Böylece havalimanından kalacağınız işletmeye transfer için shuttle hizmetinden yararlanabilirsiniz. Gaziantep Princess Hotels ayrıca kutlama yapmak veya bir etkinliğe ev sahipliği yapmak isteyenler için çeşitli hizmetler sunmaktadır. İş için uygun toplantı salonları sunan butik oteller de bulunmaktadır.

Unutulmaz bir balayı geçirmek isteyen turistler balayı için Gaziantep romantik butik otellerini tercih edebilirler. Butik otellerin genellikle konsepte dayalı tasarımlara sahip olduğunu söylemiştik. Gaziantep'te bulunan butik otellerin çoğu restore edilmiş tarihi konaklar, tarihi evler ve hanlardan oluşmaktadır.

Gaziantep Princess Hotels, sadece oturup dinlenebileceğiniz bir yatak değil, aynı zamanda ayrıcalıklı bir yaşam tarzını deneyimleyebileceğiniz bir yerdir. Otellerin tasarımları ile ilgili olarak dilediğiniz tarzda tasarlanmış olanı tercih etmeniz mümkündür. Gaziantep'in tarihi dokusunu yaşamak ve harika bir tatilin tadını çıkarmak için küçük ölçekli otelleri tercih etmek mümkün.

En Lüks Gaziantep Butik Otelleri Hangileri?

Gaziantep otel butikleri, aileler, yeni evli çiftler veya şehir dışından gelen iş adamları için en iyi otellerden biridir. Gaziantep'in lüks Butik otelleri, kaliteli hizmet ve konfor arayan gezginlerin araştırma odağıdır. Gaziantep'te en iyi Otelleri aramamızda birçok firma yer almaktadır ancak en çok tercih edileni Gaziantep Princess Hotels’dir. En dikkat çekici olanlardan biri beş yıldızlı Gaziantep Merkez Butik Otellerdir. Merkez butik otelleri arayışınızda en popüler seçim Gaziantep Princess Hotels olmakla beraber sizlere eşsiz tatil fırsatları sunmaktadır.

Bu otellerin neredeyse tamamı, misafirlerinin konforunu ve rahatlığını göz önünde bulundurarak, 7/24 resepsiyon ve kesintisiz internet erişimi, geniş ve iyi döşenmiş odalar ile 24 saat sıcak su hizmeti sunmaktadır. Türkiye'nin en prestijli otelleri Gaziantep’te yer alsa da butik oteller de sıklıkla tercih ediliyor. Gaziantep gezileri sırasında kolay bir ulaşım seçeneğine ihtiyaç duyan ziyaretçiler için Gaziantep içinde lüks butik otellerden birisi olan Gaziantep Princess Hotels’i bulabilirsiniz.

Manzarası Olan Gaziantep Butik Otelleri Nelerdir?

Gaziantep il sınırları içerisinde şehre gelen ziyaretçiler huzur içinde kalabilmektedir. Beş yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, butik otel, apartlar ve pansiyonlar bulunmaktadır. Gaziantep Princess Hotels Gaziantep otelleri sayfasındaki Gaziantep otelleri sayfasında yer alan oteller, sadece sundukları hizmetlerle değil, misafirlerini ağırladıkları lokasyonlarıyla da öne çıkıyor.

Manzaralı Gaziantep Butik oteller, bahsettiğimiz yerler arasında en çok rağbet gören konaklama seçenekleri arasında yer alıyor. Bazı küçük Gaziantep otelleri manzaralarla donatılmışsa, bazıları doğa manzarasına, bazıları ise muhteşem bir şehir manzarasına sahiptir. Otellerin görünümü bulundukları yere göre belirlenebilir.

Gaziantep Lüks Otelleri Çevresinde Gidilebilecek En İyi Yerler Nerelerdir?

Türkiye'nin kültür ve mutfak başkenti olan Gaziantep, hem yerli hem de yabancı dünyadan ziyaretçiler için popüler bir destinasyondur. Gaziantep butik otelleri çevresinde keşfedilecek en önemli destinasyon Zeugma Mozaik Müzesi'ne gitmek ve Gaziantep yemeklerini denemek isteyenler için Gaziantep lüks otelleri ve tatil köyleri arasında seçim yapmaktır. Tabii ki, hemen akla gelen en iyi bilinen Gaziantep Butik otellerinin hangileri olduğu konusu hemen akla geliyor. 

Bu sorunun cevabı Gaziantep'in merkezi otel butik hoteli olan Gaziantep Princess Hotels cebaını vermektedir. Turistik bölgelere yakın olan otantik oteller büyük ilgi görüyor.

Gaziantep Butik Otellerin Havalimanına Uzaklığı Nedir?

Gaziantep butik oteller listesinde mutlaka herkesin tercihine uygun konaklama ve tatil bütçesine uygun bir seçenek var. Her butikte misafirlere sunulan olanaklar, otelin arkasındaki fikre göre farklılık gösterebilir.

Ancak Gaziantep'in en çok tercih edilen butik otelleri genellikle manzaralı, konforlu ve butik tarzı olan otellerdir. Ayrıca Gaziantep'in en iyi butik otelleri listesinde de yer almaktadırlar. Gaziantep butik otellerine uçuş mesafesi nedir? Havalimanınızdan lüks Gaziantep oteline ulaşmak için seyahat etmeniz gereken mesafe sadece 5 kilometre. Bu mesafe sadece 13 dakikada gerçekleştirilebilir. Gaziantep'teki otellerkiraladığınız taksi, servis aracı ve özel araçlar ile de ulaşım hizmeti sunabilirsiniz.

Şehitkamil Otelleri

Gaziantep Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri yoğunluk açısından dokuzuncu sırada yer almaktadır.

Şehitkamil, Gaziantep'in en kalabalık merkez ilçelerinden biridir. Zengin tarihi ve eşsiz dokusu nedeniyle en prestijli şehirlerden biri olan Gaziantep Şehitkamil, Güneydoğu Anadolu turu sırasında gezilecek yerler arasında yer alıyor. Kentin adının, Kamil adlı bir çocuğun Fransız askerleri tarafından öldürülmesinden kaynaklandığına inanılıyor.

Gaziantep, dünyanın ve ülke içindeki en eski şehirlerden biri olması nedeniyle turistik açıdan en ünlü şehirlerarasında yer almakta olup, çok sayıda görülecek yere ve antik yapılara ev sahipliği yapmaktadır. İlde tarım, el sanatları ve hayvancılık önemli gelir kaynaklarıdır. Ayrıca limanlara yakınlığı nedeniyle ticaret ve sanayi açısından bölgenin önemli illeri arasındadır.

Gaziantep'e birçok ilden ister hava yolu ile ister karayolu ile ulaşabilirsiniz. Şehitkamil, merkezi konumdaki ilçelerden biri olarak kabul edilebileceğinden, burada çeşitli konaklama seçeneklerine ve otellere Gaziantep Princess Hotels ev sahipliği yapmaktadır.

Bu arada Şehitkamil otellerinde kalıyorsun misafirlerini ağırlıyorlar, uygun fiyata yapıyorlar. Merkezi konumu sayesinde ulaşım sorunu yaşamadan işletmenizi yönetebilir ve kısa bir yürüyüş mesafesinde çok sayıda yeri ziyaret edebilirsiniz. Şehitkamil otelleri, belirlediğiniz bütçeye uygun seçeneklere sahiptir. 5 yıldızlı lüks otel, butik otel, apart otel gibi seçenekler var. Bu tarihi şehrin sokaklarında dolaşırken bu otellerde rahat ve huzurlu bir şekilde dinlenebilirsiniz.

Şehitkamil Her Şey Dahil Otelleri

Zengin geleneği ve tarihiyle her mevsim yerli ve yabancı ziyaretçilerin uğrak yeri olan bu muhteşem yere vardığınızda, kısa bir şehir turu yaptıktan sonra hangi otelde kalacağınızı seçebilirsiniz. Şehitkamil'de konaklamak için her şey dahil otelleri Şehitkamil her şey dahil otellerinde konaklamak için bu seçeneği seçtiyseniz, otellerin sunduğu sayısız lüks hizmetten yararlanacaksınız.

Ancak işletmenin büyüklüğüne göre farklılık gösterebilmekle birlikte, Türk kaplıcası, hamam kapalı havuzu, halka açık büfesi olan ve yöresel yemekler sunan restoranlar olabilir. Sezon boyunca yorgunluğunuzu atmak için genellikle termal havuzlara sahip olan bu otellerde şifalı sularda rahatlayın ve gevşeyin.

Otellerin VIP odalarında kendinizi özel hissetmek ve lüks bir şekilde dinlenmek mümkün. Normal konaklamaların yanı sıra çocuklu aileler için özel olarak tasarlanmış odalar da bulabilirsiniz. Bu odalarda aile üyelerinizle birlikte rahat ve rahat vakit geçirebilirsiniz. Tüm yıl boyunca açık olan bu otellerdeki resepsiyonlar, sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmak için günün her saati açıktır. Şehitkamil otelleri size lüks hizmetleri uygun maliyetlerle sunar, amaçları otelden olumlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamaktır.

Şahinbey Otelleri

Şahinbey, Gaziantep'in merkez bölgesidir. Türkiye'nin altıncı büyük ilçelerinden biridir. Adını Milli Mücadele Kahramanı Şahin Bey'den alan Akdeniz ikliminin pençesinde yer alan kent, Gaziantep'in ilçesinin büyülü havasını içine çekmek ve yörenin büyüsüne kapılmak isteyen turistler için adeta bir mıknatıs.

Yıl boyunca sürekli olarak yerli ve yabancı ziyaretçilerin akınına uğrayan Şahinbey, zengin tarihi dokusuyla adeta çalkalanıyor ve ünlü çarşıları ile bir ticaret merkezi olması ve yörede kalifiye ustaların yetiştirildiği bölge olması nedeniyle işadamlarının ve tüccarların sıklıkla geldiği bölgelerden biridir.

Şahinbey de Gaziantep'in havasını tatmak ve yöresel lezzetleri tatmak için şehre gelenlerin ilk ilçesi olabilir. Şahinbey Otelleri, şık tasarımları ve kapsamlı hizmetleri ile konaklamanız süresince keyfini çıkaracağınız konforla ilgilenmektedir.

Şahinbey Konaklama

Hızlı gelişimi ve değişen çağa ayak uydurabilme imkanlarının yanı sıra gelenek ve göreneklerle çatışmayan yöre sakinlerinin sunduğu ayrıcalıklı hizmet Şahinbey otelleri ile bizi memnun ediyor. Şahinbey halkının sıcaklığı herkes tarafından kabul edilmekte ve otel işletmeciliği anlayışlarında halkın sonsuz sevgisi görülmektedir. Şahinbey otellerinde karşılaşabileceğiniz en güzel şey kendinizi rahat hissettirmektir.

Şahinbey, merkez üniversite üzerinde yer aldığından, Gaziantep'in her yerini rahat ve hızlı bir şekilde gezmek, tarihi yerlere ve turistik yerlere ulaşmak isteyenlerin konaklama tercihi oluyor.

Şahinbey Otel Fiyatları

Merkezde olması nedeniyle diğer semtlere göre fiyat farklılıkları bulunmakta, otelcilik sektöründe artık norm haline gelen ve dönemsel olarak yapılan promosyonlar uygun fiyatlar sunmaktadır. Gaziantep Şahinbey otel fiyatları karar verilirken birkaç faktör göz önünde bulundurulur.

Şahinbey'de otel fiyatlarını etkileyen unsurlardan biri de otellerin şehir merkezine yakın olması. Şehirde bulunan otellerin maliyeti diğer otellerden farklı olabilir. Maliyetlerinin belirlenmesinde, otellerin konumu ve türü ile verilen hizmet dikkate alınır.

Ayrıca talep üzerine sunulan ek hizmetlerin de maliyeti etkileyen bir diğer unsur olduğunu söylemek mümkündür. Pansiyonlar ve apart otellerde kullanılan yarım ve tam pansiyon imkanlarının yanı sıra popüler bir seçenek olan mini oteller, daha düşük bir konaklama maliyetinden yararlanmanızı sağlar. Bütçenize ve gereksinimlerinize uygun konaklamaya karar verdikten sonra rezervasyon yapabilirsiniz.

Nizip Otelleri

Zengin kültürü ve doğal güzelliklerinin yanı sıra zengin tarihi ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en göz alıcı şehirlerinden biri olan Gaziantep, her yıl binlerce yabancı ve yerli turisti ağırlamaktadır. Antep, bölgenin en gelişmiş bölgeleri arasında yer alması nedeniyle "Doğu'nun Paris'i" olarak da bilinmektedir.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ndeki tüm şehirlerin en uzun soluklu tarihine ev sahipliği yapan Antep'te Paleolitik döneme ait antik eserlerin keşfedilmesi arkeoloji alanında yerini alıyor. Geçmişten günümüze çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan Antep'te, aynı zamanda eski İpek Yolu'nun da kavşak noktası olması nedeniyle Selçuklular, Memlükler, Dulkadiroğulları ve Osmanlı İmparatorluğu'na ait kanıtlara rastlamak mümkündür.

Milli Mücadele döneminde bağımsızlığını Fransız kuvvetlerine bırakmamak için tüm gücüyle savaşan kent, Kurtuluş Savaşı sırasında Gazi adını almıştır. Antep, tarihin başlangıcından bu yana sayısız uygarlığa ev sahipliği yapmış ve çok önemli bir kavşağın yakınında yer almaktadır. Anadolu'dan ve Mezopotamya'dan gelen transit yolculara ev sahipliği yaptığı için birçok kültürlerarası etkileşime açıktır. Bu etkileşim sonucunda ortaya çıkan kültür çeşitliliği Antep yemeklerinde görülmektedir.

Dünyada mutfak turizminin ilk destinasyonlarından biri olarak bilinen Antep, yeme-içme alanında UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağı'na dahil edildi. Antep'in doğu bölgesinde yer alan Zeugma Antik Kenti'nin yanı sıra antepfıstığı ile de ünlü olan Nizip, bölgeye gelen her turistin ziyaret ettiği alanlardan biridir. Nizip otelleri ve tatil köylerinde konakladığınızda, tatilinizi şehrin merkezi ve popüler bölgelerinden birinde, Doğu'nun baş tacı olarak da bilinen bir yerde geçirebileceksiniz.

Nizip Konaklama

Uzak Doğu'ya uzanan kervan yolu, İran'a yakınlığı ve Arap kültürünün etkisiyle kültür çeşitliliğinin yoğunlaştığı bir bölgedir. Arkeolojik araştırmalarla binlerce yıla yayılan köklü bir tarihe ışık tutan bir şehirde keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, Nizip'de konaklama imkanlarının da bir o kadar geniş olduğunu göreceksiniz.

Zeytini, antepfıstığı ve tarihi mirasıyla dikkat çeken Nizip, tarihi hamam, kervan ve hanların restore edilerek günümüzde otel haline getirilmiştir. Geleneksel tarzda ve gizemli bir ortamda dinlenmek istiyorsanız Nizip her bütçeye ve zevke uygun oteller sunuyor. Nizip'in atmosferine ve dokusuna uygun 4 yıldızlı otellerde ve her şey dahil planlarda konaklayarak doğunun sıcaklığını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Açık ya da kapalı yüzme imkanı olan ve aynı zamanda tarihi hissi veren otelleri tercih ederek gezinizi zenginleştirebilirsiniz. Bölgenin tarihi kervansaraylarının odalarında konaklamak isterseniz bir butik otel seçin ve kendi doğu dekoruyla döşenmiş bu otellerde zamanda yolculuk yapın. Apart veya pansiyon olarak kategorize edilebilecek, yöresel spesiyaliteleri ile ünlü Antep yemeklerinin tadına varabileceğiniz pek çok otel var.

Bölgede bulunan çok sayıda kaplıca ile Nizip Termal Otel seçeneklerindeki otellerinizi incelemek ve tatilinize şifalı bir dokunuş katmak mümkün. Güneydoğu gezinizin vazgeçilmez durağı olan Antep'te, yerel halkın dürüstlüğü ve misafirperverliği ile karakterize edilen lüks otellerin tadını çıkarabilir ve seyahatinize devam edebilirsiniz.

Nizip Uygun Otel Fiyatları

Bölgeye göre daha uygun fiyatlı konaklama bulabileceğiniz bölge içerisinde, tercihlerinize ve belirlediğiniz bütçeye göre Nizip fiyatlarına sahip otelleri seçebilirsiniz. Her şey dahil otelleri seçtiğinizde, tatil beklentilerinizin ve gününüz için temel ihtiyaçlarınızın düşünüldüğünü ve sizin için düzenlendiğini görebileceksiniz.

Nizip Otelleri En Çok Nerelerde Tavsiye Edilir?

Nizip otellerini önermek için, tatillerinde ev konforundan ödün vermek istemeyen aileler için süit veya oda sunan bölgedeki otelleri ve sevenler için doğa manzaralı otelleri tavsiye edebiliyoruz. Nizip'in ortasındaki oteller özellikle turistlerin en çok tercih ettiği destinasyonlar arasında yer alıyor.

Ayrıca bu tesislerin merkezi konumu, size akşamları sadece yürüme mesafesindeki eğlence açısından zengin barlara, restoranlara ve eğlence mekanlarına gitme imkanı verir. Nizip otellerinin sunduğu seçenekler farklılık göstermekle birlikte, çoğunda benzer olmakla birlikte, her sabah çeşitli seçeneklerle kahvaltı, 24 saat resepsiyon hizmeti verilen restoran cafe-bar ve oda gibi olanaklara ek olarak bulunmaktadır. Servis, ücretsiz internet erişimi, balayı çiftlerine oda dekorasyonu ve odanın içinde kahvaltı ile jakuzi odaları ve benzeri hizmetler verilmektedir.

Nizip Otelleri ile Gaziantep Arasındaki Mesafe?

Nizip'te rezervasyon yaptırmayı seçerseniz, konaklama yeri seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli unsurlardan biri de kuşkusuz ulaşım hizmetleridir. Nizip otel ulaşım olanakları, çoğu ziyaretçinin sorduğu birçok soru arasında yer alıyor.

Nizip otellerinden ulaşım, aradığınız seyahat türüne göre farklılık göstermekle birlikte, şehir merkezinde farklı ulaşım araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Nizip bölgesindeki oteller de fiyat ve hizmet kalitesi açısından farklılık göstermektedir. Fiyatlar, seçtiğiniz oteldeki yıldız sayısı ve sunduğu olanaklar kadar alacağınız ekstra olanaklara göre yükselir. Daha düşük maliyetli bir otel arıyorsanız Nizip otelleri butik hizmetler de sunuyor.

Nizip otelleri, belirlediğiniz bütçeye göre size uygun en düşük fiyatları sunar. Onlar için ulaşım seçenekleri, toplu taşıma araçlarını ve taksiler gibi ulaşım araçlarını içerir. Sizce Nizip Otelleri Gaziantep merkeze ek olarak ne kadar uzakta? Mesafe 58 km olarak verilmiştir.

En iyi Nizip Oteli Hangisidir?

Nizip otelleri ve fiyatları, Gaziantep Princess Hotels web sitesi üzerinde Nizip otelleri sayfasında daha detaylı olarak yer almaktadır. Bu sayfada Nizip bölgesindeki en ucuzdan en pahalıya tüm kişi başı gecelik ücretini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu sayfadan Nizip otelleri oda fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun seçeneği seçebilirsiniz. Ayrıca yeni evli çiftlerin gözdesi olan Nizip balayı otelleri Gaziantep Princess Hotels’de yer almaktadır.

Tüm dünyadaki otel fiyatlarına bakıldığında özellikle yaz aylarında konaklama için en düşük oranların Nizip pansiyonları sayfası olduğu görülmektedir. En uygun Nizip otel fiyatları aynı zamanda konumlarından, tesis türünden ve konuklara sunulan olanaklardan ve konaklama tasarımından da etkilenir.

Nizip Otellerinde Hangi Ulaşım İmkanları Mevcuttur?

Nizip otel ulaşım hizmetleri, ziyaretçilerin çoğunluğu tarafından en sık sorulanlar arasında yer almaktadır. Nizip otelleri için ulaşım, yapmak istediğiniz seyahat türüne göre farklılık göstermekle birlikte, şehrin merkezi bölgesinde bulunan çeşitli ulaşım araçları ile ulaşılabilir.

Gaziantep Princess Hotels Nizip, fiyat ve hizmet kalitesi bakımından da farklıdır. Seçtiğiniz oteldeki yıldız sayısı, sunulan hizmetler ve alacağınız ek olanaklar ile birlikte fiyatlar yükselir. Daha uygun fiyatlı bir konaklama arıyorsanız Nizip otelleri butik hizmetler de sunuyor. Nizip otelleri belirlediğiniz bütçeye göre en uygun fiyatları sunar. Onlar için ulaşım seçenekleri arasında toplu taşıma araçlarının yanı sıra taksi gibi ulaşım araçları da yer alıyor. Sizce Nizip hotel ile Gaziantep merkez arasındaki fark ne kadardır? Bu mesafe 58 km olarak belirtilmiştir.

Gaziantep Princess Hotels

Gaziantep Princess Hotels lüks otel misafirleri, kişisel evlerinin sıcaklığını hissedecekler. Gaziantep Princess Hotels, şehrin en kalabalık bölgesinde, rahat ve rahat vakit geçirmeleri gereken Gaziantep bölgesinde yer almaktadır. 1991 yılında açıldığından beri misafirlerini sorunsuz bir şekilde ağırlayan otel, yakınlığı nedeniyle tarihi yerleri gezmek isteyenler için ideal bir fırsat. Gaziantep Princess Hotels Gaziantep'te bulunan tarihi Gaziantep kalesi yakınında yer almaktadır. Tarihi dokuyu yaşarken aynı zamanda Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Gaziantep Atatürk Anıt Müzesi, Kurtuluş Camii, Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi, Tarihi Gümrük Hanı, Gaziantep Kalesi ve Türk Hamamı Müzesi’ni gezebilir ve görebilirsiniz.

Gürültüden uzak, sakin bir ortamda tatilin keyfini çıkarmak isteyen misafirlerimiz, otelimizin tarihi tarzında ve avlusunda aileleri ve arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilir, aileleri ve arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilirler. Ayrıca Gaziantep'teki her tarihi mekana ve en çok ziyaret edilen yerlere yakın olduğunu ve fiyatının rekabete göre müşterilerimiz için çok daha makul ve uygun olduğunu unutmamak gerekir. Hayatının en güzel anını yaşamak isteyenlerin en sık uğrak noktası olan A Gaziantep Princess Hotels, siz müşterilerimizin rahat ve bizimle birlikte rahat bir ortamda vakit geçirmeleri için tüm ihtiyaçlarını ön plana çıkarıyor.